Tor kartingowy

  • Ocena
  • Dla dwojga
  • Dla dzieci
  • Dla dorosłych
  • Dla seniorów
Opis

Wyśmienita rozrywka połączona z nauką jazdy oraz odpowiedzialnych zachowań – to oferuje tor kartingowy „Top Cart” w Polanicy-Zdroju. Można tu poczuć się niczym Robert Kubica lub Lewis Hamilton - pościgać się z innymi amatorami prędkości i próbować wykręcać jak najszybsze czasy okrążeń. Nie ma żadnych przeszkód by na polanickim torze cieszyć się spokojną, relaksującą jazdą na 4 kółkach.

Odpowiedzialni za tor stawiają przede wszystkim na bezpieczeństwo – organizatorzy dbają o stan techniczny gokartów, przed każdą jazdą przyszły kierowca jest też szczegółowo informowany o zasadach, jakie panują na obiekcie i korzystać z niego tak, by nie zrobić żadnej krzywdy sobie ani innym. Nie jest konieczne posiadanie licencji kierowcy, by móc skorzystać z toru kartingowego.

Bawić i uczyć się można zarówno samemu, jak i w większym gronie. Istnieje możliwość zarezerwowania toru kartingowego dla grupy lub zorganizowania imprezy okolicznościowej (np. urodziny). Dla grup zorganizowanych przewidziane są zniżki.

Jest to świetne miejsce zarówno dla młodzieży, jak i dla nieco starszych osób. Obiekt jest czynny przez 7 dni w tygodniu od 9:00 do 21:00. Mieści się przy ul. Tranzytowej 1 w Polanicy-Zdroju, obok stacji benzynowej.

Mini przewodnik

Komu "zakręci się w głowie" od nadmiaru minerałów uzdrowiskowych wód i czystego górskiego powietrza, może tutaj wrócić do równowagi dzięki rykowi silników, spalinom gokartów oraz zapachowi palonych przez słabszych kierowców gum. W końcu płynna, naprawdę szybka jazda obywa się bez blokowania kół. Tor w Polanicy rzecz jasna posiada stosowne zabezpieczenia.


Opinie

Dodaj opinię
Ocena ogólna:
Dla dwojga:
Dla dzieci:
Dla dorosłych:
Dla seniorów:

Komentarze (0)
Dodaj komentarz
Lokalizacja
Multimedia