Tyrolkowo w Srebrnej Górze

  • Ocena
  • Dla dwojga
  • Dla dzieci
  • Dla dorosłych
  • Dla seniorów
Opis

Zjazd tyrolski to niewątpliwie jedna z najbardziej emocjonujących atrakcji, jakie mają na stanie parki linowe. Kilkanaście, nawet kilkadziesiąt metrów wysokości, możliwość rozwijania sporych prędkości, do tego zdarzają się fantastyczne widoki… Jeśli zjeżdżającemu nie brakuje odwagi by się rozejrzeć, zamiast intensywnie wpatrywać się w zabezpieczenia i nieuchronnie przybliżającą się platformę.

Funkcjonujące na obrzeżach srebrnogórskiej twierdzy “Tyrolkowo” całkowicie skupia się na dostarczaniu właśnie takich emocji. W tym wyjątkowym parku linowym na spragnionych adrenaliny gości czeka seria 10 zjazdów tyrolskich: jedna treningowo-szkoleniowa oraz 9 podstawowych, liczących łącznie 570 metrów długości. Pojedyncze etapy mieszczą się w przedziale 20-130 metrów.

Wyjątkowo bogato prezentuje się oferta atrakcji, które “Tyrolkowo” przygotowuje dla grup zorganizowanych - głównie szkolnych wycieczek oraz firmowych imprez integracyjnych. Są to m.in. bungee run, labirynt, grupowa skakanka, budowa katapult i kilkanaście innych pozycji.

Mini przewodnik

Park linowy, w którym każda kolejna przeszkoda to zjazd tyrolski. Razem z trasą szkoleniową jest ich tutaj 10. Monotonia w żadnym wypadku nikomu nie grozi - tyrolki zapewniają bardzo dużą dawkę adrenaliny, dodatkowo panoramy z platform w koronach drzew są przy okazji znakomitymi punktami widokowymi. Łączna długość zjazdów w “Tyrolkowie” to niemal 600 metrów.


Opinie

Dodaj opinię
Ocena ogólna:
Dla dwojga:
Dla dzieci:
Dla dorosłych:
Dla seniorów:

Komentarze (0)
Dodaj komentarz
Lokalizacja