Tyrolkowo w Srebrnej Górze

Zjazd tyrolski to niewątpliwie jedna z najbardziej emocjonujących atrakcji, jakie mają na stanie parki linowe. Kilkanaście, nawet kilkadziesiąt metrów wysokości, możliwość rozwijania sporych prędkości, do tego zdarzają się fantastyczne widoki… Jeśli zjeżdżającemu nie brakuje odwagi by się rozejrzeć, zamiast intensywnie wpatrywać się w zabezpieczenia i nieuchronnie przybliżającą się platformę.

Funkcjonujące na obrzeżach srebrnogórskiej twierdzy “Tyrolkowo” całkowicie skupia się na dostarczaniu właśnie takich emocji. W tym wyjątkowym parku linowym na spragnionych adrenaliny gości czeka seria 10 zjazdów tyrolskich: jedna treningowo-szkoleniowa oraz 9 podstawowych, liczących łącznie 570 metrów długości. Pojedyncze etapy mieszczą się w przedziale 20-130 metrów.

Wyjątkowo bogato prezentuje się oferta atrakcji, które “Tyrolkowo” przygotowuje dla grup zorganizowanych - głównie szkolnych wycieczek oraz firmowych imprez integracyjnych. Są to m.in. bungee run, labirynt, grupowa skakanka, budowa katapult i kilkanaście innych pozycji.

Dodaj opinię

Ocena ogólna:        

Dla dwojga:        

Dla dzieci:        

Dla dorosłych:        

Dla seniorów:        

Komentarze (0)

Dodaj komentarz