Co oferuje Polanica w dziedzinie biznesowych konferencji?

Wbrew temu, co mogłoby się wydawać na podstawie (nie)wielkości kurortu i uzdrowiskowego profilu miejscowości - całkiem sporo. Podstawowym atutem Polanicy-Zdroju w zakresie konferencji wydaje się być przede wszystkim rozbudowana baza obiektów noclegowych. W końcu spora część sal konferencyjnych funkcjonuje w takich właśnie miejscach.

Dla wszystkich, którzy planują konferencje trwające po kilka dni jest to optymalne rozwiązanie. W przypadku typowo biznesowych centrów konferencyjnych trzeba jeszcze pomyśleć nad transportem dla uczestników z hotelu, a jeśli wszystko znajduje się w jednym obiekcie noclegowym, oszczędza się sporo czasu… i w sumie pieniędzy też. O ryzyku wypadków losowych nie wspominając. A jako że Polanica jest znanym i cenionym uzdrowiskiem, dużych ośrodków wypoczynkowych klientom biznesowym tutaj dostatek. Natomiast podstawowe wyposażenie sali konferencyjnej to żadna wielka filozofia: ekran i rzutnik multimedialny, miejsca siedzące, stoliki, mikrofon, mównica, tablice z markerami, klimatyzacja, łatwość w sterowaniu oświetleniem pomieszczenia… Nie wszystko z tego jest absolutnie niezbędne, ale z pewnością zwiększa komfort.

Do konferencji przydałoby się jeszcze trochę atrakcji dla uczestników, żeby czas wolny od pracy wypełnić czymś miłym i przyjemnym. Takie są w końcu ogólnie przyjęte standardy. Tutaj akurat Polanicę trudno przesadnie chwalić - miłośnicy wielkomiejskiego życia niekoniecznie będą usatysfakcjonowani. Ogółem jeśli chodzi o konferencje Kraków stanowi najpopularniejszą opcję w Polsce. Również ze względu na bogatę ofertę niby-integracyjnych rozrywek.

Dodano: 2017-09-22 15:58:00

Komentarze (0)
Dodaj komentarz