Cottonina - warto pojechać

Świeradów-Zdrój umiejscowiony na południu Polski jest jedną z najciekawszych miast na Dolnym Śląsku. Relaksujący i przyjazny nastrój kuracyjnej miejscowości ściąga do siebie nie tylko fanatyków górskich wędrówek, ale podobnie (a nawet bardziej) ludzi pragnących odłączyć się od biegu codziennego życia.
Wytrawni kuracjusze rozumieją, jak duże znaczenie dla relaksu ma zarezerwowanie odpowiedniego noclegu. Mało, które hotele w Świeradowie Zdrój mogą zaspokoić jakością oferowanych usług. Z tego powodu powinno się poświęcić więcej czasu i wyłonić ofertę dopasowaną do swoich potrzeb.
Jedną z najbogatszych propozycyj w uzdrowisku dysponuje hotel Cottonina. Pochodzący z XIX wieku budynek położony blisko ścisłego centrum był w przeszłości częścią fabryki bawełny. Aktualnie wespół z innym obiektem tworzy niesamowity zespół noclegowy zaopatrzony między innymi w komfortowe SPA , znakomitą restauracje, czy też klub muzyczny. Wszystko to ma na celu troszczyć się o relaks ciała, a także ducha. Cottonina oddaje do dyspozycji wczasowiczów 18 gustownie wyposażonych pokoi w pięknej Willi Fabrykanta, w tym 3 pokoje najwyższej klasy, a także prawie czterdzieści pokoi znajdujących się w nowo wybudowanym hotelu Mineral SPA.
Cottonina to hotel w Świeradowie Zdrój usytuowany w pobliżu najciekawszych obiektów miasta. Niedaleko znajduje się wieża zegarowa z galerią widokową o wysokości 46 metrów.
Zabierając się za przeglądanie pakietów, które oferują hotele Świeradów Zdrój powinno się zacząć od zapoznania się z pakietami urlopowymi hotelu Cottonina.

Dodano: 2013-11-12
Komentarze (0)
Dodaj komentarz