Program hotelowy NFHotel - zapraszamy hotelarzy z Polanicy Zdrój do współpracy

NetFactory zaprasza hotelarzy z Polanicy Zdrój, oferujących noclegi, hotele, pensjonaty, SPA, domki letniskowe, kwatery, pokoje lub apartamenty, do współpracy w ramach korzystania z programu NFHotel. Zarządzając obiektem noclegowym w Polanicy Zdrój z pewnością potrzebujesz praktycznego programu, który pozwoli Ci na szybką obsługę każdego gościa. Program NFhotel to m. in. błyskawiczne wprowadzanie nowych rezerwacji, którego dokonać można podczas szybkiej rozmowy telefonicznej, w czasie której tworzy się w programie rezerwację i przesyła ją do zatwierdzenia klientowi, który następnie może ją autoryzować błyskawicznym przelewem zadatku lub całości wpłaty dzięki linkowi do płatności online. Rezerwacje wyświetlone są na intuicyjnym grafiku. NFhotel to również szybkie i przejrzyste rozliczenia, w których ryzyko błędu ograniczone jest do minimum. Pomaga w tym też dynamiczny cennik, obliczający i podpowiadający odpowiednie możliwości związane z obliczaniem kosztów rezerwacji.


Zdecydowanym ułatwieniem jest także wewnętrzny komunikator - łatwy w obsłudze, pozwalający na wysyłanie krótkich wiadomości między recepcjonistami. Pracę ułatwiają także komunikaty przypominające o przyjazdach i wyjazdach gości czy innych istotnych wydarzeniach i ustaleniach. Służy temu także moduł kontroli przyjazdów/wyjazdów, który nie pozwoli pominąć wszelkich szczegółów związanych z pobytem gości. Aby monitorować pracę całego obiektu, do dyspozycji jest także moduł raportów i analiz, dostarczający niezbędnych informacji do podejmowania dobrych decyzji w przyszłych okresach. Jedną z najważniejszych opcji NFhotel jest również możliwość dodania na stronę www swojego obiektu funkcji rezerwacji online. Serdecznie zapraszamy do nawiązania współpracy i rozpoczęcia korzystania z programu NFhotel.

Chcesz wypróbować program? Zadzwoń lub napisz: TEL. 509 20 20 60, biuro@netfactory.pl

Zobacz:

Dodano: 2015-11-10 12:56:00

Komentarze (2)
Pensjonat*** Karkonoski SPA
25.11.2015 13:38

Znamy NFhotel i przypadł nam do gustu. Korzystamy z niego już pewien czas i jesteśmy naprawdę usatysfakcjonowani. Według nas, to jak do tej pory jeden z najwygodniejszych programów z jakich korzystaliśmy. Jest prosty w obsłudze i darmowy, ma dużo przydatnych funkcji oraz opcję rezerwacji online, której też używamy. Oczywiście polecamy!

Bałtyk Resort
25.11.2015 13:39

Mamy okazję używać oprogramowania NFhotel już od dłuższego czasu i w naszym pensjonacie naprawdę sprawdza się bardzo dobrze. To funkcjonalny program, prosty w obsłudze, z przejrzystymi warunkami użytkowania i darmowy! Bardzo upraszcza nam funkcjonowanie. Polecamy!

Dodaj komentarz