Silnik rezerwacji Booking Engine- innowacja i wygoda

Obiekty hotelowe w obecnych czasach cieszą się dużą popularnością. Każdy chce odpocząć od wydarzeń które zaburzały wszystkim spokój na przestrzeni ostatnich miesięcy. generuje to sporo rezerwacji, a co za tym idzie hotelarze mają naprawdę sporo pracy. Jak wobec tego umiejętnie zarządzać obiektem nie tracąc przy tym głowy? Jak znaleźć jeszcze czas dla siebie? Z pomocą przychodzi NFHotel wraz z silnikiem do rezerwacji  Booking Engine (https://nfhotel.pl/booking-engine) - innowacją i wygodą w jednym.

Pomoc w potrzebie

Narzędzie jakim jest program NFHotel oferuje nie tylko PMS czyli wirtualny kalendarz z szeregiem funkcjonalności, ale również możliwość zamieszczenia na swojej stronie internetowej silnika do rezerwacji. Dzięki temu każdy, kto wejdzie na naszą stronę www będzie mógł zarezerwować pobyt w obiekcie nie narażając się na zajętą linię. Korzystanie z perspektywy gościa jest łatwe i przyjemne a rezerwacji dokona w ciągu kilku minut. Maksymalnie kilku minut! Dzięki temu właściciel obiektu noclegowego może spokojnie oddać się innym czynnościom a recepcję oddelegować do innych zadań. Rezerwacje wpływają na kalendarz automatycznie.

Korzyści płynące z silnika

Gość nie trafia na zajętą linie

Widzi jak bardzo obiekt jest nowoczesny

Może dokonać rezerwacji o każdej porze dnia i nocy

Nie musi pisać maili z zapytaniem- decyduje się szybciej

Hotelarz i recepcja nie muszą tracić czasu na zapisywanie rezerwacji ręcznie

Mogą wysłać gościowi potwierdzenie na maila oraz SMS-em

Wszystkie informacje są zamieszczone na silniku, łącznie ze zdjęciami pokoi!

Pozwól sobie na ten luksus

Czego zatem chcieć więcej? Wystarczy skontaktować się z obsługą nfhotel.pl i możemy cieszyć się luksusem posiadania czegoś co zapewni nam nie tylko generacje zysków ale również prestiż, oszczędność czasu oraz spokój, nie tylko podczas wysokiego sezonu. Ciesz się automatyzacją w swoim obiekcie przez cały rok. Odciąż swoją załogę i uszczęśliw swoich potencjalnych gości a sobie pozwól na ten luksus wraz z Silnikiem do rezerwacji Booking Engine NFHotel.

Dodano: 2022-05-24 12:51:00